Ми акредитовані в системі ISO 17025:2006!
By admin
Коментарі Вимкнено до Ми акредитовані в системі ISO 17025:2006!
Новини, Оперативна інформація, Публікації
Державна установа «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія» в черговий раз пройшла нагляд аудиторів Національного агентства з акредитації України та підтвердила свою компетентність і відповідність вимогам ДСТУ ISO/IEC 17025:2019, про що отримала оновлений атестат про акредитацію.
![](http://fitolab.zhitomir.org/wp-content/uploads/2021/11/sertf2-719x1024.png)
20 лютого 2019 року ДУ «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія» одержала АТЕСТАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ, зареєстрований у Реєстрі акредитованих ООВ Національного агентства з акредитації України 20 лютого 2019 року за №2Н1169, дійсний до 19 лютого 2024 року.
![](https://fitolab.zhitomir.org/wp-content/uploads/2019/03/akr.png)
Сфера акредитації включає 4 види випробувань фітосанітарної експертизи (ентомологічна, мікологічна, фітогельмінтологічна, гербологічна) та ідентифікацію 8 видів регульованих шкідливих організмів.