Sticky

Ми акредитовані в системі ISO 17025:2006!

20 лютого 2019 року ДУ «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія» одержала АТЕСТАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ, зареєстрований у Реєстрі акредитованих ООВ Національного агентства з акредитації України 20 лютого 2019 року за №2Н1169, дійсний до 19 лютого 2024 року. Сфера акредитації включає 4 види випробувань фітосанітарної експертизи (ентомологічна, мікологічна, фітогельмінтологічна, гербологічна) та ідентифікацію 8 видів регульованих шкідливих організмів.

Виявлено обмежено поширений гербологічний карантинний організм Амброзію полинолисту.

06 грудня 2019 року під час проведення гербологічної фітосанітарної експертизи 2-х зразків зерна  проса продовольчого ТОВ «Лани Житомирщини», було виявлено насіння регульованого шкідливого організму обмежено поширеного на території України (список А-ІІ) Ambrosia artemisiifolia L Амброзію полинолисту. За результатами лабораторних досліджень оформлено Висновокфітосанітарної експертизи.  

Виявлено обмежено поширений гербологічний карантинний організм Амброзію полинолисту

31 жовтня 2019 року під час проведення гербологічної фітосанітарної експертизи зразків зерна  проса жовтого, що надійшло з с.Зарубинці Андрушівського району, було виявлено насіння регульованого шкідливого організму обмежено поширеного на території України Ambrosia artemisiifolia L Амброзію полинолисту. За результатами лабораторних досліджень оформлено Висновок фітосанітарної експертизи.

Підвищення кваліфікації фахівців відділу фітосанітарного аналізу

З 15.10.2019 р. по 25.10.2019 р. фахівці відділу фітосанітарного аналізу ДУ «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія»  з напрямку ентомології та гербології  пройшли підвищення кваліфікації  при Навчально-науковому інституті заочної та післядипломної освіти  ЛНАУ. 

Стажування спеціалістів

З 23.10.2019р. по 25.10.2019р. на базі ДУ « Закарпатська обласна фітосанітарна лабораторія» було проведено стажування завідувача відділу посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу ДУ «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія» Півульської С.П. За час стажування було ознайомлено з організацією роботи відділу визначення посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу Державної установи «Закарпатська обласна фітосанітарна […]

Виявлено обмежено поширений гербологічний карантинний організм Амброзію полинолисту

    12 жовтня 2019 року було проведено гербологічну фітосанітарну експертизу зразків зерна сої в кількості – 4 зразка від партії 260 т., що надійшли з Чуднівського району. За результатами лабораторних досліджень було виявлено насіння регульованого шкідливого організму, обмежено поширеного на території України, Ambrosia artemisiifolia L Амброзію полинолисту.

Підвищення кваліфікації фахівців відділів насінництва

          З 16.09.2019 р. по 26.09.2019 р. при Навчально-науковому інституті заочної та після дипломної освіти Львівського національного аграрного університету проходили навчання по  підвищенню кваліфікації фахівці відділів визначення посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу фітосанітарних лабораторій. За час навчання слухачі ознайомились з Законами України «Про насіння і садивний матеріал», методами відбору зразків посівного […]

Виявлено обмежено поширений гербологічний карантинний організм Амброзію полинолисту

24 вересня 2019 року під час проведення гербологічної фітосанітарної експертизи зразків зерна  проса жовтого, що надійшло з с.Зарубинці Андрушівського району, було виявлено насіння регульованого шкідливого організму обмежено поширеного на території України Ambrosia artemisiifolia L Амброзію полинолисту. За результатами лабораторних досліджень оформлено Висновокфітосанітарної експертизи.

На території Овруцького району виявлено Американський білий метелик

17 вересня 2019 року в ході проведення ентомологічної  лабораторної експертизи фахівцями відділу фітосанітарного аналізу ДУ «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія» вперше було виявлено регульований карантинний шкідливий організм –  Hyphantria cunea DruryАмериканський білий метелик на території м Овруч, на площі  7,0 га             За результатами лабораторних досліджень оформлено Висновокфітосанітарної експертизи.

На території Романівського району виявлено Амброзію полинолисту

13 вересня 2019 року в ході проведення лабораторної експертизи фахівцями відділу фітосанітарного аналізу ДУ «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія» було виявлено регульований карантинний шкідливий організм – Ambrosia artemisifolia Амброзія полинолиста   на території смт. Романів, Романівського району, на площі  0,47 га             За результатами лабораторних досліджень оформлено Висновокфітосанітарної експертизи.