Захистимо рослини-збережемо життя
До Міжнародного дня здоров’я рослин, який щорічно відзначають 12 травня, фахівці ДУ «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія» провели для учнів Житомирського екологічного ліцею № 24 та ДНЗ №68 просвітницький захід під гаслом «Захистимо рослини – збережемо життя». Мета зустрічі – підвищення глобальної обізнаності про те, як саме захист здоров’я рослин може допомогти покласти край голоду, зменшити бідність, захистити біорізноманіття та навколишнє середовище, а також сприяти економічному розвитку громад та держави в цілому. Учням та дітками дошкільного віку наголосили , що рослини – це життя, рослини теж хворіють і страждають». Разом посадили квіти та кущі, відгадували загадки та грались у рухливу гру «Спіймай комашку». А також висвітлено відеосюжет про важливість здорових рослин в житті кожної людини. Провели з учнями інтерактивні ігри, гралися у дидактичну гру – знайди шкідливих комах, презентували зошит, листівки, та наліпки.
![](https://fitolab.zhitomir.org/wp-content/uploads/2024/05/img_20240516_123413_665-768x1024.jpg)
![](https://fitolab.zhitomir.org/wp-content/uploads/2024/05/img_20240516_123410_463-768x1024.jpg)
![](https://fitolab.zhitomir.org/wp-content/uploads/2024/05/img_20240516_123408_552-1024x768.jpg)
![](https://fitolab.zhitomir.org/wp-content/uploads/2024/05/img_20240516_123405_696-768x1024.jpg)
![](https://fitolab.zhitomir.org/wp-content/uploads/2024/05/img_20240516_123402_638-768x1024.jpg)
![](https://fitolab.zhitomir.org/wp-content/uploads/2024/05/img_20240516_123400_244-768x1024.jpg)
![](https://fitolab.zhitomir.org/wp-content/uploads/2024/05/img_20240516_123358_007-768x1024.jpg)
![](https://fitolab.zhitomir.org/wp-content/uploads/2024/05/img_20240516_123355_314-1024x768.jpg)
![](https://fitolab.zhitomir.org/wp-content/uploads/2024/05/img_20240516_123352_300-1024x768.jpg)